Відгуки

Відгуки постояльців

Іван

Доброго дня. Мене звати Іван Гаврилюк. Я в цьому закладі знаходжуся більше двох місяців. Хочу сказати, що назва закладу «Родинне тепло» повністю відповідає його діяльності. Тут до всіх відносять з повагою, дуже чуйно і привітно, також усіх вітають з днем народження та святкумо всі свята разом. Ми відчуваємо себе, як вдома, в люблячій родині.

Ліля

Мене звати Ліля. Я проживаю тут 5 місяців. Мені подобається все. До нас відносяться дуже добре і любляче, прислуховуються до нас. Смачно годують, ми приємно проводимо час, відчуваємо себе, як вдома.

Світлана

Добрий день. Мене звати Світлана. Мені тут все подобається, до нас дуже добре відносяться, спілкуються з нами та влаштовують нам різні свята. Ми тут проводимо весело та приємно час. Дякую працівникам за добре та чуйне до нас відношення.

Юля

Мене звати Юля. Мені тут добре. Дуже люблю, коли нам проводять творчі заняття. Найбільше сподобалося заняття з прикрашанням пряників та ялинок. Тут дуже смачно готують, та гарно доглядають за нами.

Відео-відгуки

Відгуки родичів

Ірина, 58 років

Доброго дня! Хочу щиро подякувати працівникам пансіонату “Родинне тепло” і окремо Ользі Дмитрівні, за її чуйне ставлення до моєї мами, та терпіння – мама жіночка не проста… Від неї чули тільки позитивні відгуки!

Жанна, 31 рік

Були змушені помістити бабусю в пансіонат, лежачу – з переломом шийки бедра і великим терміном реабілітації. При першому знайомстві і в подальшому порадував порядок та чистота. Завдяки професійному догляду за 3 місяці бабусю поставили на ноги, величезне спасибі!

Ігор, 56 років

Михневич Микола Іванович, мій батько, вже другий місяць проживає в цьому пансіонаті. Завжди нагодований та доглянутий. Ще не було жодного приводу засумніватися в правильності рішення поселити його тут!